Успішний захист кваліфікаційних робіт по другій вищій освіті!

23 червня 2023 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти працювала екзаменаційна комісія із захисту кваліфікаційних  робіт на здобуття освітнього ступеню «Бакалавр» (друга вища освіта) зі спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Практична психологія» заочної форми навчання.

Щиро дякуємо голові екзаменаційної комісії Кокуну Олегу Матвійовичу – доктору психологічних наук, професору, член-кореспонденту Національної педагогічної академії України, заступнику директора із науково-інноваційної роботи Інституту психології ім. Г. С. Костюка.

Дякуємо поважним членам екзаменаційної комісії: кандидату психологічних наук, доценту, доценту кафедри педагогіки та психології професійної освіти Проскурці Наталії Миколаївні;  кандидату педагогічних наук, доценту, доценту кафедри педагогіки та психології професійної освіти Демченко Наталії Іванівні; кандидату педагогічних наук, доценту, доценту кафедри соціальних технологій Петренко Тетяні В’ячеславівні; кандидату психологічних наук, доценту, доценту кафедри авіаційної психології Вашеці Тетянв Володимирівні  за цікаві запитання та слушні коментарі.

Бажаємо нашим випускникам професійного становлення, самореалізації та Перемоги!

Дякуємо ЗСУ за можливість тримати науковий фронт.