Щиро вітаємо здобувачів практичних психологів з успішним захистом кваліфікаційних робіт!

19-21 червня 2023 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій працювала екзаменаційна комісія із захисту кваліфікаційних  робіт на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» зі Спеціальності 053 «Психологія» Освітньо-професійної програми «Практична психологія» денної форми навчання.

Щиро дякуємо високоповажній комісії у складі:

голова комісії – Кокун Олег Матвійович – доктор психологічних наук, професор, член-кореспондент Національної педагогічної академії України, заступник директора із науково-інноваційної роботи Інституту психології ім. Г. С. Костюка;

члени комісії:

доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Лузік Ельвіра Василівна; доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальних технологій Савельчук Ірина Борисівна; кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки та психології професійної освіти, заступник декана ФЛСК  Кокарєва Анжеліка Миколаївна; кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Проскурка Наталія Миколаївна; кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри авіаційної психології Мужанова Наталія Володимирівна.

Бажаємо нашим випускникам мирного неба, фізичного та психічного здоров’я, щасливої долі, успіхів в особистісному розвитку та професійній самореалізації!

Дякуємо ЗСУ за можливість тримати науковий фронт!