Відбулася урочиста посвята майбутніх практичних психологів!

Цьогоріч наша дружня родина поповнилася цікавими, юними, натхненними, цілеспрямованими студентами.
Майбутні практичні психологи доєдналися до родини кафедри педагогіки та психології професійної освіти!
З вітальним словом до першокурсників звернулася проректор з гуманітарної політики та інновацій НАУ Світлана Тімкіна, декан ФЛСК Наталія Ладогубець, заступники декана Олександра Алпатова, Анжеліка Кокарєва, Леся Хоменко-Семенова. Очільники студентського самоврядування Ігор Шевченко, Костянтин Істратов, представники творчого об’єднання студентів та аспірантів познайомили здобувачів із діяльністю організацій та запросили до активного студентського життя.
Також першокурсників привітали викладачі кафедри, які ознайомили з особливостями освітнього процесу та підготували для нових студентів цікаві інтерактивні вправи.
Щиро вітаємо першокурсників у наші авіаційній родині!
Бажаємо плідного навчання та саморозвитку!
Дякуємо Захисникам, що маємо можливість жити і творити!
Слава Захисникам!
Слава Україні!