Звіт аспірантів

11 вересня 2023 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося засідання, одним із головних питань якого було звітування аспірантів кафедри про виконання освітньо-наукової програми (ОНП) за спеціальністю 015 – Професійна освіта.

На засідання завітала заступник декана ФЛСК з наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарєва.

У процесі звітування аспірантам були задані запитання та відбулося обговорення, у якому взяли участь завідувач кафедри, д-р пед. наук, професор Лузік Ельвіра Василівна, д-р. психол. наук, професор Семиченко Валентина Анатоліївна, д-р.пед.наук., професор Рахманов Віталій Олегович, наукові керівники та викладачі кафедри, які висловили чіткі та конструктивні поради аспірантам щодо проведених досліджень.

Дякуємо науковим керівникам за ґрунтовну підготовку здобувачів, а молодим науковцям – за сумлінне виконання освітньої та наукової складових і бажаємо подальших успіхів!