Проведення інструктажів з безпеки життєдіяльності

В період з 5 по 11 вересня викладачами кафедри Педагогіки та психології професійної освіти Дацун О.В., Алпатовою О.В., Міхеєвою Т.О. для студентів перших курсів груп 126, 127, 128 спеціальності 053 «Психологія», освітньо-професійної програми «Практична психологія» проведено інструктаж щодо безпеки життєдіяльності здобувачів вищої освіти відповідно до наказу ректора НАУ №310 від 29.08.23 «Про затвердження алгоритму дій за сигналом цивільного захисту «Повітряна тривога».
Здобувачів вищої освіти ознайомлено з розподілом найпростіших укриттів на території університету як під час занять (укриття в корпусах університету), так і поза університетом: для студентів, які мешкають в гуртожитку, надано перелік укриттів в корпусах університету та підвальних приміщеннях гуртожитків.
Студенти та куратори обговорили важливість особистісної відповідальність за власну безпеку під час навчального процесу.