Здобуваємо професійний досвід

В рамках вивчення бакалаврами-практичними психологами дисципліни «Практикум з групогвої психокорекції» 18 вересня 2023 року під керівництвом старшої викладачки кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, психологині Марії Патруль був проведений тренінг на тему «Розвиток стресостійкості в умовах освітнього середовища під час війни» для Студентської ради гуртожитку №13 Юридичного факультету.

Тренінг проводили здобувачі вищої освіти Марія Гордійчук та Олександр Павленко (група ПП-426). Метою тренінга було познайомити з поняттям «стрес», його видами; навчитися розпізнавати основні ознаки та симптоми стресу; розвинути корисні життєві навички, які допоможуть у подоланні стресових ситуацій у повсякденному житті; відпрацювати на практиці декілька технік та методик з психічного здоров’я; виховувати доброзичливе ставлення та повагу один до одного у колективі, відчуття взаємодопомоги та співпраці, інтерес та позитивне ставлення до життя.

Тренінг пройшов в гармонійному настрої та дружній атмосфері, учасники дізналися багато практичних рекомендацій, щодо розвитку стресостійкості, а тренери-здобувачі отримали досвід взаємодії в груповій роботі та відпрацювання психологічних технік на практиці.