Виявлення і запобігання суїцидальної поведінки

Здобувачі вищої освіти освітньої програми Практична психологія 1-4 курсів разом із викладачами кафедри педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Оленою Дацун, Анжелікою Кокарєвою та Лесею Хоменко-Семеновою відвідали освітньо-професійний захід «Виявлення і запобігання суїцидальної поведінки» та набули необхідних теоретичних знань в питанні реагування на суїцидальну поведінку.

«Я більше не хочу жити…» ці слова наводять страх на батьків, вводять в ступор всіх, хто їх чує. Але як діяти коли твоя дитина, учень, знайомий чи людина, що звернулась за допомогою говорить про бажання піти з життя? Особливості роботи практичного психолога передбачає, що саме до такого фахівця мають звертатися люди у складні періоди життя. Як розпізнати суїцидальну поведінку, яким чином ефективно підтримати людину у складних ситуаціях, як запобігти суїцидальній поведінці, – саме такі питання було розглянуто на відкритій лекції психологині та координаторки гарячої лінії з превенції суїциду Lifeline Ukraine 7333 Анастасії Глазкової, що проводилась в Київському Національному університеті імені Тараса Шевченка.