Конкурс студентських наукових робіт галузі знань «Падагогічна та вікова психологія»

15 квітня 2024 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбувся Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань  «Падагогічна та вікова психологія», де молодь продемонструвала свої таланти та натхнення у науковій сфері.

Конкурсна комісія, до складу якої увійшли:

голова – Ельвіра Лузік, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки та психології професійної освіти;

члени комісії:

• Олександра Алпатова, кандидатка психологічних наук, доцентка, професорка кафедри педагогіки та психології професійної освіти, заступниця декана з навчально-методичної роботи;
  • Анжеліка Кокарєва, кандидатка педагогічних наук, доцентка, професорка кафедри педагогіки та психології професійної освіти, заступниця декана з наукової та міжнародної діяльності,
  • секретарка – Марія Патруль, старша викладачка кафедри педагогіки та психології професійної освіти.

Переможцями стали:

І місце – Анна Івко, студентка групи ПП-227, за роботу на тему “Вплив самооцінки на професійну спрямованість у майбутніх психологів»;

ІІ місце – Поліна Кравцова, група ПП-126,  з дослідженням “Збереження ментального здоров’я студентів в умовах криз”;

ІІІ місце – Вероніка Пазенко, студентка групи ПП-227, з роботою “Розвиток емоційного інтелекту викладачів як необхідна складова успішності здобувачів”  та  Мілана Бондар, студентка групи ПП-228, з дослідженням “Психологічна корекція тривожності студентів методами арттерапії”.

Вітаємо всіх переможців та учасників конкурсу і вдячні всім, хто взяв участь у цьому заході. Бажаємо невичерпного натхнення та успіхів у вашій науковій творчості!