Арттерапія продовжує пошук нових ресурсних технік для адаптації, відновлення психіки людини в сучасних реаліях війни. На початку квітня відбулося чергове засідання наукового гуртка «Арт-клубу» разом зі студентами спеціальності 053 «Практична психологія».
Важливе завдання, яке реалізується впродовж цього навчального року учасниками студентського наукового гуртка «Арт-клуб» разом з його керівником – старшим викладачем кафедри Педагогіки та психології професійної освіти Оленою Дацун – апробація та розробка нових технік для роботи з населенням, що постраждало від війни. Одним із цікавих напрямків даного дослідження є використання Трипільської символіки в арттерапевтичних техніках, пошук можливостей поєднання сучасної та стародавньої культур. Даний підхід є ресурсним для використання в психологічній реабілітації всіх верств населення.
![](https://pppo.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-15_14-45-38-1024x379.jpg)