Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС Бакалавр ОПП «Практична психологія»

27-28  лютого 2023 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Практична психологія»  заочної форми навчання.

Бакалаври  засвідчили високий рівень теоретичної та практичної підготовки, показали вміння та компетентності, які визначають профіль фахівця практичного психолога. Тематика кваліфікаційних робіт торкається актуальних проблем сучасного суспільства в різних галузях практичної психології.

Екзаменаційна комісія відмітила кращі кваліфікаційні роботи: Зімбовської Наталії Петрівни, тема кваліфікаційної роботи «Звʼязок соціально-психологічної адаптації з вибором копінг-стратегій у молоді»; Кузняк Анастасії Сергіївни, тема кваліфікаційної роботи «Психологічна корекція тривожності дорослих методами тілесно-орієнтованої терапії»; Ліствіної Дар’ї Сергіївни, тема кваліфікаційної роботи «Особистісні чинники переживання самотності в юнацькому віці»; Толочко Анастасії Дмитрівни, тема кваліфікаційної роботи «Психокорекція емоційних станів соціальних працівників  засобами когнітивно-поведінкової терапії»; Черногод Ради Сергіївни, тема кваліфікаційної роботи «Особливості застосування арттерапії для профілактики ПТСР у жінок-переселенців».

Кафедра педагогіки та психології професійної освіти щиро вітає своїх випускників з успішним захистом бакалаврських кваліфікаційних робіт та запрошує до вступу на магістратуру!