Відкрите лекційне заняття

26 лютого 2024 року відбулося відкрите лекційне заняття доцента кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Демченко Наталії Іванівни для студентів 3 курсу ОП «Практична психологія» з дисципліни «Психологія конфлікту» на тему: «Особливості та види внутрішньособистісних конфліктів». На лекції в онлайн форматі були присутні: завідувач кафедри Лузік Е.В., заступник декана з навчально-методичної роботи Алпатова О.В., професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки та психології професійної освіти: доцент Заєць Н.Ю., доцент Селезень Г.В., старший викладач Дацун О.В., старший викладач Литвинчук Н.Б., старший викладач Патруль М.В.

Лекційне заняття було проведено на високому науково-методичному рівні згідно з тематичним планом та програмою дисципліни «Психологія конфлікту», в ході якого були використані такі методи навчання, як: навчальна дискусія,  аналіз конкретних ситуацій. Під час заняття викладач активно використовувала наочний матеріал у виді презентації по темі, що дало змогу студентам показати хорошу результативність та високий рівень володіння теоретичним, практичним матеріалом, розуміння його застосування на практиці.