Участь факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у проєкті «Відновлення через соціальне підприємництво»

Доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Леся Хоменко-Семенова  1  та 2 лютого 2024 року стала учасницею тренінгової програми «Особливості впровадження та викладання курсу з підприємництва «Відновлення через соціальне підприємництво» за підтримки компанії «Junior Achievement Ukraine» у рамках проєкту «Відновлення через соціальне підприємництво».

Місія прєкту полягає в тому, щоб здобувачі вищої освіти набули необхідних навичок та компетенції із соціального підприємництва та фінансової грамотності, водночас створюючи екосистему, сприятливу для зростання соціальних підприємств.

Протягом двох днів учасники  тренінгів мали низку корисних лекцій та воркшопів від практикуючих фахівців: ознайомилися з роллю соціального підприємництва у відбудові України, дізнались про успішні приклади місцевих соціальних компаній, обговорили проблеми, які можуть вирішувати останні, мали практичні заняття з пошуку бізнес-ідей та їх аналізу, здобули знання про маркетингову стратегію, особливості фінансової стратегії і оподаткування соціальних підприємств.