Попередні захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня Магістр зі спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Практична психологія»

23-24 листопада 2023 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти було проведено попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеню Магістр з спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Практична психологія» денної та заочної форм навчання.

Здобувачами вищої освіти було обрано актуальні та сучасні теми наукового пізнання проблем з практичної психології, спрямованих на: формування безпечної поведінки в молоді у кіберпросторі; розвиток креативності майбутніх психологів; визначення соціально-психологічних умов зниження тривожності дітей під час війни; визначення соціально-психологічних чинників суб’єктивного благополуччя молоді під час війни; вплив індивідуально-психологічних особливостей футболіста на професійну діяльність тощо.

Бажаємо нашим магістрам успішного захисту кваліфікаційних робіт перед атестаційною комісією!