Попередні захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня Бакалавр зі спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Практична психологія»

З 29 травня по 02 червня 2023 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти було проведено попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеню Бакалавр з спеціальності 053 «Психологія» освітньо-професійної програми «Практична психологія» денної форм навчання.

Здобувачами вищої освіти було обрано актуальні та сучасні теми наукового пізнання проблем з практичної психології, спрямованих на: формування безпечної поведінки в підлітків у кіберпросторі; подолання тривожності дітей молодшого шкільного віку в умовах війни; соціально-психологічні фактори подружніх зрад та розлучень в період воєнного стану; особливості адаптації іммігрантів до умов життя за кордоном; розвиток уваги у дошкільнят засобами ігрових технік; гендерні особливості мотивації навчальної діяльності студентів в умовах online-навчання тощо.

Бажаємо нашим бакалаврам успішного захисту кваліфікаційних робіт перед атестаційною комісією!