Профорієнтація в дії

7 квітня 2023 року відбулась профорієнтаційна зустріч старшого викладача кафедри педагогічки та психології професійної освіти НАУ Дацун Олени Вікторівни з вихованцями Народного художнього колективу ансамблю стилізованого бального танцю «Альборадо» (керівники Наталія та Олександр Мильнікови) та авіамодельного гуртка (керівник Геннадій Соколов) Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва.
Майбутні абітурієнти мали можливість задати запитання стосовно вступної кампанії 2023, а також ознайомитись з особливостями роботи практичного психолога та можливостями застосування отриманих знань в інших сферах діяльності. Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері. Окрема подяка адміністрації Палацу творчості дітей та юнацтва за організацію зустрічі.