Креативний студент – щасливе життя

18.04.2023 відбувся дуже цікавий захід від Practical Psy HUB на тему: “Креативний студент-щасливе життя”
Креативність – головна навичка в 21 столітті. Коли світ знаходиться в глобальній кризі, людству потрібна глобальна зміна мислення. Креативність потрібно розвивати!
Здобувачі разом з учасниками заходу обговорювали важливість навички креативності у студента та шляхи та умови її розвитку.. Звичайно, окрім теоретичного цікавого матеріалу, ми всі попрактикували власні навички на практиці.

Було дуже цікаво! Вкотре переконуюсь, що сучасна молодь дуже талановита і креативна! І мені, як їхньому куратору, дуже пощастило! 🥰😍😘

Слідкуйте за новинами Practical Psy HUB 🤩
Бажаємо всім нам миру, здоров’я, натхнення і побільше креативності! До нових зустрічей!!!