Запобігання та протидія проявам насильства: реалії сьогодення

14 грудня відбувся Всеукраїнський круглий стіл з міжнародною участю Запобігання та протидія проявам насильства: реалії сьогодення, зініційований кафедрою педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій за сприяння й участі Міжнародної Асоціації La Cause des bébés, Асоціації міждисциплінарного супроводу раннього дитинства PARTUS- UKRAINE, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Національного університету «Одеська політехніка», Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Громадської організації «Центр суспільних інновацій і партнерства «Успіх».

Учасники мали унікальну можливість поспілкуватись з:

• французькою письменницею та есеїстом, членом асоціації La Cause des bébés Луїзою Ламберт Ламбріхс, відому у сфері рефлексії медичної думки та взаємозв’язку між медициною та психоаналізом, щодо проблеми Насильства над немовлятами
  • психоаналітиком, перинатальним психологом, магістром Université de Nice (France), президентом Асоціації міждисциплінарного супроводу раннього дитинства PARTUS-UKRAINE, член міжнародної асоціації La Cause des bébés Наталією Загороднюк на тему Сурогатне материнство як насильство щодо жінок та комодифікація людей.
  • адвокатом, медіатором, керівником Центру «Адвокат дитини» ВША НААУ, заступником Голови Комітету з сімейного права НААУ Ларисою Гретченкона тему Протидія насильству та жорсткому поводженню з дітьми в умовах воєнного стану

Модератор: д.психол. наук, професор, Валентина Балахтар

Спікерам було задано багато питань, які стосувались проблем, що обговорювалась, а також була висловлена подяка за можливість приєднання до онлайн-зустрічі, які сприяли осмисленню ряду важливих питань діяльності майбутніх психологів і фахівців соціальної роботи, а також за виявлену патріотичну особистісну і професійну позицію.

Дякуємо всім нашим спікерам та співорганізаторам за допомогу в організації та цікаві доповіді щодо особливостей запобігання та протидії проявам насильства в умовах сьогодення

Запис Всеукраїнського круглого столу з міжнародною участю завантажено на youtube каналі ГО “ЦСІП Успіх”

CSIP Success https://www.youtube.com/@csipsuccess

Все буде Україна!