Відбувся вебінар для викладачів ЗВО «Креативність – головна якість людини 21 століття»

13 березня на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК відбувся вебінар  «Креативність – головна якість людини 21 століття» для викладачів ЗВО.

Модератором заходу виступила Катерина  Балахтар, доктор PhD з психології.

Обговорювали надзвичайно важливу тему, адже креативність сьогодні – не просто модне слово, а найбільш запитувана Soft  skill сьогодення, одна з найголовніших навичок людини 21-го сторіччя, яка надзвичайно важлива випускникам для кар’єрного зростання після закінчення університету. Та, перш за все, креативність сприяє суб’єктивному благополуччю викладача ЗВО.

На вебінарі  також обговорили важливі питання, створили ідеальну модель креативного викладача 22 століття та опановували навички користування онлайн платформою Padlet.