Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС Магістр ОПП «Практична психологія»

24-29 листопада 2022 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» спеціальності 053 «Психологія» ОПП «Практична психологія» денної та заочної форми навчання.

Магістранти засвідчили високий рівень теоретичної та практичної підготовки, показали вміння та компетентності, які визначають профіль фахівця практичного психолога. Тематика кваліфікаційних робіт торкається актуальних проблем сучасного суспільства в різних галузях практичної психології.

Екзаменаційна комісія відмітила кращі кваліфікаційні роботи, які рекомендує на загальноуніверситетський конкурс кваліфікаційних робіт денної форми навчання: 1 місце – ПРОХОРЕНКО Я. С. «Розвиток стресостійкості здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану»; 2 місце – ЄВМЕНОВА О.К. «Корекція емоційного вигорання студентів засобами арт-терапії», ПИЛИПЕНКО Д. І. «Психологічні особливості трансформації професійної спрямованості фахівців»; 3 місце – ПИСАРЕНКО Д. Д. «Психологічні особливості жінок з порушенням харчової поведінки та їх корекція», САВЧЕНКО Ю.А. «Розвиток критичного мислення в осіб юнацького віку в умовах війни», ХОРОЩАК Ю. Б. «Психологічні особливості мотивації до професійної діяльності майбутніх психологів»;

та заочної форми навчання: 1 місце – АНДРІЯКО А. Д. «Психологічна корекція конфліктної поведінки підлітків»,  2 місце – ЗГЕЄВА Ю. Є. «Зв’язок індивідуально-типологічних властивостей топ менеджерів з ефективністю їх професійної діяльності», КАРАНДА Г. В. «Психологічні чинники адаптації до професійної діяльності фахівців з інформаційних технологій»; 3 місце – ВОЛОШИНА Ю. І. «Розв’язання сімейних конфліктів з використанням технік позитивної психотерапії», КЛЕЙНО Н. Б. «Психологічні особливості переживання стресу в умовах війни людьми похилого віку», ТВЕРДОХЛІБ В.В. «Вплив психологічних бар’єрів підлітків на  спілкування з дорослими»

Кафедра педагогіки та психології професійної освіти щиро вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських кваліфікаційних робіт та бажає професійної самореалізації!