Поліщук Олександр Сергійович

Список

наукових та навчально-методичних праць

ПОЛІЩУКА ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА

який виконує дисертаційну роботу на здобуття ступеня доктора філософії.

Назва

Характер роботи

Вихідні дані

Обсяг

Співавтори

3

4

5

6

Наукові праці

1

Психологічний вимір професійної освіти.

Особливості формування цифрової компетентності майбутніх психологів

Програма політ 2024

Сучасні проблеми науки.

2

Формування професійної компетенції студентів в системі підготовки офіцерів запасу.

Стаття

Управління в освіті:інтеграція науки і практики:матеріали науково-практичного семінару, 18 травня 2014 р.-С. 96-98.

3

Реалізація молодіжної політики в Україні в сучасних умовах. Актуальні проблеми психології.

Стаття

Збірник наукових праць Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України. – 2016. Загальна психологія – Випуск 9. – К.:Талком,2016. С.256-260.

4

Емоційний інтелект як фактор досягнення життєвого успіху.

Стаття

Вид-во «Освіта України», 2016. – 183 с.

5

Теоретичні аспекти формування компетентності майбутніх фахівців  були розглянуті під час виступу на Міжнародній науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИЩОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ»

Збірнику наукових праць конференції

Лузік Е.В.

6

Лузік Е.В.

Мельник Н.О.

Навчально-методичні праці

1

Методичні засади визначення загальних витрат виробництва і станції примикання на відправлення партії вантажу.

Навчально-методичне видання

Збірник наукових праць Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Транспортні системи та технології перевезень. – 2017. – Вип. 14. – С. 107-113

192

117

П.Яновський

В.Ткаченко

Депоненти, авторські свідоцтва, патенти

1

Спосіб оцінки рівня професійних знань.

Пат.138576 Україна,

МПК G09В7/06