Гостьова лекція для здобувачів факультету

12 вересня 2024 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася гостьова лекція з американським професором українського походження Сергієм Набатовим.

Тема лекції: «Досвід американських університетів у забезпеченні якості освітнього процесу: перспективи впровадження практик в Україні».

До лекції доєдналися з здобувачі PhD спеціальності 015 «Професійна освіта» та викладачі кафедри

Професор Набатов має багаторічний досвід у сфері освіти та науки в США, тому він поділився досвідом американських університетів у забезпеченні якості освітнього процесу та розповів про можливості запровадження цих практик в Україні.

Лекція пройшла цікаво і невимушено, здобувачі мали можливість попрактикувати знання англійської, задаючи низку запитань пану Сергію. Сучасну молодь цікавлять перспективи і проєктної діяльності, і можливість академічної мобільності, тому лекція була дуже актуальною.
.